Новини / Акції

В нашому інтернет-магазині здійснюється продаж інструментів різного призначення. Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент товарів. Вам доступні наступні категорії господарських товарів:

 • електроінструмент;
 • вимірювальна техніка;
 • обладнання;
 • прибиральна техніка;
 • садова техніка;
 • пневмоінструмент;
 • ручний інструмент;
 • оснащення;
 • товари для дому і відпочинку.

Відвідуючи різні сайти, деякі люди остерігаються робити там замовлення, оскільки не завжди можна натрапити на надійного продавця. Купуючи інструменти в нас, Ви можете бути впевнені в їх якості, оскільки наша спеціалізація - продаж виключно якісних товарів відомих виробників у Миколаєві, Одесі, Харкові, Кривому Розі, Херсоні, Сумах, Черкасах, Дніпрі, Києві і по всій території України. Відвідуючи наш сайт з продажу інструментів, Ви можете придбати запропоновані товари в інтернеті, не виходячи з дому. Крім того, покупки в режимі онлайн дозволяють зробити вибір в будь-який зручний для Вас час.

Купити новий інструмент на сайті tdp.com.ua (Україна)

Скориставшись сайтом нашого магазину, Ви можете купити по доступним цінам інструменти через інтернет, онлайн з доставкою в міста Дніпро, Львів, Вінниця, Черкаси, Житомир, Кривий Ріг, Миколаїв, Кременчуг, Чернігів, Херсон, Хмельницький, Харків, Запоріжжя, Одеса, Полтава, Київ і по всій Україні.

Ви можете вибрати необхідний товар в каталозі на сайті tdp.com.ua чи відвідати наші роздрібні магазини, щоб ознайомитись із запропонованим асортиментом. Адреса магазинів, схеми проїзду і контактні дані можна знайти на сайті.

 1. електроінструмент;
 2. вимірювальна техніка;
 3. обладнання;
 4. прибиральна техніка;
 5. садова техніка;
 6. пневмоінструмент;
 7. ручний інструмент;
 8. оснащення;
 9. товари для дому і відпочинку.

Переглядаючи каталог, Ви можете не тільки ознайомитись з представленими одиницями товарів, побачити ціни, але й прочитати інформацию про той чи інший інструмент.

Для того, щоб зробити замовлення, Ви можете заповнити форму чи зареєструватись на сайті. Реєстрація і підписка на новини дасть Вам можливість бути в курсі останніх новин і діючих акцій. Також це дає Вам можливість брати участь в системі накопичення і відстежувати історію власних замовлень.

Наш магазин підтримує гнучкі умови доставки та оплати. Отримати замовлення можна, будучи в будь-якому населеному пункті України. Ціна доставки при цьому регулюється перевізником. Докладніше з умовами Ви можете ознайомитись в розділі "Оплата та доставка".

При воникненні запитань Ви можете звернутись до наших спеціалістів онлайн, по телефону чи замовити зворотній дзвінок.