Торгова марка ТДП Трейд Плюс

 

Хто ми

Холдингова група компаній оптово-роздрібної торгівлі інструментів та обладнання. В тому числі - власне виробництво (ТМ Vatzo), пункти роздрібної торгівлі в Києві та інших містах України, широкоформатний інтернет-портал TDP.COM.UA для обслуговування клієнтів.

На чому ми спеціалізуємось

На професійному інструменті для дерево- та металообробки.

Наші цілі

 1. Створити якісний професійний дерево- та металообробний інструмент, який вільно конкурує з закордонними аналогами.
 2. Досягти оптимального поєднання ціни та якості завдяки використанню вітчизняних умов виробництва та сертифікованих імпортних матеріалів.
 3. Забезпечити наших клієнтів професійним інструментом з високим ресурсом, створеним згідно вітчизняних сертифікатів відповідності та міжнародним вимогам по техніці безпеки.

Наші напрямки

 1. Власне виробництво . В холдингову групу ТДП Трейд Плюс входить підприємство по виготовленню професійного інструменту для деревообробки Vatzo Tools. Номенклатура продукції Vatzo включає фрези по дереву, пильні диски, ножі фугувальні та ін.
 2. Співпраця з великими заводами-виробниками алмазного інструменту та комплектующчих DiamantWerk (м.Полтава) і деревообробного інструменту - CMT (Італія). ТДП Трейд Плюс є ключовим партнером цих компаній та постачальником їх продукції та обладнання дилерам на умовах великого та малого опту.
 3. Власний імпорт обладнання та інструменту відомих європейських брендів.

Наше бачення

В Україні спеціалісти, які працюють з деревом та схожими матеріалами, все частіше обирають інструмент для деревообробки високої якості з максимальним ресурсом використання. Такий інструмент при закупівлі коштує дорожче, але завдяки його тривалій роботі і можливості багаторазової перезаточки виявляється більш економним та вигідним (з точки зору витрачених коштів і часу). Саме тому інструмент, який виготовляє Vatzo Tools, є професійним. Ми обрали такий принцип роботи, щоб підняти вітчизняне втробництво професійного інструменту для деревообробки на новий рівень.


Щоб, купуючи те, що зроблено в Україні, Ви могли з гордісттю сказати: “Наше!”

 

Наші принципи

Сімейні цінності. Велика компанія - як велика родина, створена на принципах взаємної підтримки та розуміння. Наш сімейний бізнес різносторонній, але різні його направлення пересікаються між собой. Так ми забезпечуємо постійний взаємозв'язок та підтримку відділів компанії. Прозорість та чесність. Ми ведемо прозорий та чесний бізнес. Найбільш з усього ми цінуємо довіру партнерів і клієнтів, тому наша діяльність є відкритою. Ви завжди отримаєте те, що Ваше по праву - відкритий процес виробництва, відкритий документообіг та відповіді на всі питання, що Вас цікавлять. Сильна команда. В холдингу ТДП Трейд Плюс ми ведемо стійку політику підтримки і розвитку постійних працівників. Багато таких працює у нас соіз часів відкриття першого магазину “Петровський”. Ми обираємо надійних та перевірених людей, адже сильна команда - це краща точка опори для стрімкого розвитку компанії.

 

Ексклюзивність виробництва. Ми приділяємо особливу увагу аналізу деревообробного інструменту та оснащення різних виробників. Завдяки цьому ми завжди знаходимо можливість розробляти ексклюзивні моделі, які або зовсім не представлені на українському ринку, або представлені далеко не ідеальним і навіть не дуже якісним інструментом.

 

Наші плани

 1. Розробити програму лояльності для обслуговування оптових клієнтів через інтернет-портал TDP.COM.UA. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, який ми вже багато років практикуємо в нашій компанії, дозволяє врахувати в цій програмі потреби кожного - від самої маленької торгової точки, яка закуповує інструмент десятками, і до великих магазинів, з якими ми співпрацюємо на умовах великого опту.
 2. Забезпечити лідируючий рівень інтернет-обслуговування роздрібних та оптових покупців. Прямо зараз ми розробляємо інтегровану систему з особистим кабінетом, контролем історії замовлень, накопиченням балів за покупки та автоиатичним розрахунком знижок (чи подарунків) згідно з умовами нової програми лояльності.
 3. Розширити асортимент виробництва алмазного і деревообробного інструменту. Поповнити каталог декількома новими моделями на протязі цього року.

Отже, що в нас є:

 • Працюємо офіційно.
 • Інструмент виключно оригінальний та сертифікований - по цінам, рекомендованим заводом-виробником.
 • Гарантійне обслуговування та сервіс по реставрації інструментів.
 • Максимально швидка доставка замовлень покупцям завдяки власній логістиці по м.Києву та співпраці з компаніями-перевізниками по Україні.
 • Працюємо без залишків товару - на пряму зі складами виробників.
 • Для постійних і оптових клієнтів передбачені знижки та спеціальні пропозиції.
 • Працюємо з будівельними компаніями, магазинами, ринками, інтернет-магазинами, підприємствами і фізичними особами.
 • Працюємо з ПДВ.

ТДП Трейд Плюс. Сімейний холдинг - сімейні цінності.