Бренди

В нашому інтернет-магазині здійснюється продаж інструменту для різного призначення. Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент товарів різного типу. Вам доступні наступні категорії господарських товарів:

 • електроінструмент;
 • вимірювальна техніка;
 • обладнання;
 • збиральна техніка;
 • садова техніка;
 • пневмоінструмент;
 • ручний інструмент;
 • оснащення;
 • товари для дому та відпочинку.

Відвідуючи різні сайти, деякі люди остерігаються робити там покупки, оскільки не завжди можна знайти надійного продавця. Купуючи інструменти у нас, Ви можете бути впевнені у їх якості, оскільки ми спеціалізуємось на - продажу виключно якісних виробів відомих виробників в Миколаєві, Одесі, Харкові, Кривому Розі, Херсоні, Сумах, Черкасах, Дніпрі (раніше Дніпропетровськ), Києві і по всій території України. Заходячи на наш сайт з продажу інструментів, Ви маєте змогу купити запропоновані товари в інтернеті, не виходячи з дому. Окрім того, покупки в режимі онлайн дають змогу робити їх в будь-який зручний для Вас час.

Купити новий інструмент на сайті tdp.com.ua (Україна)

Скориставшись сайтом нашого магазину, Ви можете купити по доступній ціні інструментичерез інтернет, онлайн з доставкою у місто Дніпро (раніше Дніпропеьровськ), Львів, Вінниця, Черкаси, Житомир, Кривий Ріг, Миколаїв, Кременчуг, Чернігів, Херсон, Хмельницький, Харків, Запоріжжя, Одеса, Полтава, Київ і по всій Україні.

Ви можете обрати необхідний товар в нашому каталозі на сайті tdp.com.ua або відвідати наші магазини, щоб побачити запропоновані товари. Адреса маазинів, схема проїзду и контакти можна знайти на сайті.

 1. електроінструмент;
 2. вимірювальна техніка;
 3. обаднання;
 4. збиральна техніка;
 5. садова техніка;
 6. пневмоінструмент;
 7. ручний інструмент;
 8. оснащення;
 9. пристосуваня для дому та відпочинку.

Переглядаючи католог, Ви можете не лише ознайомитись з запропонованими товарами, побачити ціни, але й прочитати інформацію про той чи інший товар.

Для того, щоб зробити замовлення, Ви можете заповнити форму або зареєструватись на сайті. Реєстрація і підписка на новини дасть Вам можливість бути в курсі останніх новин і актуальних акцій. Також це дає Вам можливість брати участь в програмі накопичення і відслідковувати історію своіх замовлень.

Наш магазин підтримує гнучкі умови доставки і оплати. Отримати замовлення можна, знаходячись в будь якому населеному пункті України. Ціну доставки при цьому встановлює перевізник. З більш детальними умовами Ви можете ознайомитись в розділі "Оплата і доставка".

Усі питання Ви можете уточнити звернувшись до наших спеціалістів онлайн, по телефону або замовити зворотній дзвінок.