Кущоріз-ножиці акумуляторні BLACK+DECKER 18В 2Аг (BCSS18D1)
Код товару: 187932
Артикул: BCSS18D1
В наявності
Виставляємо рахунок з ПДВ
Опис
Кущоріз-ножиці акумуляторні BLACK+DECKER 18В 2Аг (BCSS18D1) це зручне рішення для догляду за газоном і декоративними рослинами. Довжина ножа 20 см дозволяє швидко обробляти ділянки, а діаметр гілок до 8 мм забезпечує універсальність використання. Акумулятор 2 Аг гарантує стабільну автономну роботу. Завдяки ергономічній конструкції та вазі 2.5 кг інструмент зручно лежить у руці і не викликає втоми при тривалому використанні.
Якщо Ви знайшли помилку в описі чи характеристиках, будь ласка, Повідомте нам
Характеристики
Артикул: BCSS18D1
Бренд: Black+Decker
Вага 2.5 кг
Довжина різу (h) 200 мм
Комплектація