Теплова гармата - універсальний варіант для обігріву

image description

Теплові гармати — це вид обігрівачів, які підійдуть для різних приміщень невеликої площі. За допомогою такого обігрівача вплив теплим повітрям створюється точково. Використовувати теплову гармату можна як додаткове джерело тепла, наприклад, в магазині, офісі, або в будинках. Також вона відмінно впорається з обігрівом неопалюваних приміщень: гаража, складу, ангару.

Незважаючи на відмінності в ціні та виробнику, всі теплові гармати мають однакову будову: нагрівальний елемент і вентилятор, який допомагає теплому повітрю поширюватися у приміщенні.

Купити теплову гармату можна як для побутового використання, так і для промислового. Головна різниця між цими видами пристроїв у тому, що в промислових теплових гарматах нагрівальний елемент розжарюється до більшої температури і вентилятори мають максимальну силу обертання. Застосовуються промислові обігрівачі в приміщеннях, що не опалюються.


Основні види теплових гармат

Залежно від того, яке джерело енергії використовується, теплові гармати можуть поділятися на кілька видів:

  • електричні обігрівачі — потужність до 45 кВт; вага до 30 кг; застосовуються у побутових та промислових цілях; переваги цього виду: не потрібне паливо, тому що працюють від електричної мережі, висока ефективність обігріву приміщення, ККД — 100%, немає шкідливих вихлопів, захист від перегрівання за рахунок наявності термостату.
  • газові — вага до 70 кг; потужність до 125 кВт; в більшості випадків використовуються на виробництві та сільському господарстві для обігріву теплиць; працюють на балонному газі; в порівнянні з іншими видами обігрівачів, ці пристрої більш рівномірно обігрівають усі приміщення, є п'єзорозпал і термостат, висока ефективність.
  • дизельні теплові гармати — потужність до 220 кВт; вага до 360 кг; більше підходять під час проведення будівельних робіт взимку; нагріваються швидко та підтримують необхідну температуру.
  • інфрачервоні обігрівачі — потужність до 43 квт; головна особливість цих пристроїв — відсутність вентилятора; повітря нагрівається за рахунок віддачі тепла; застосовується для сушіння фарби або штукатурки.
  • багатопаливні — вага до 90 кг; працює пристрій не тільки на дизельному паливі, але і на відпрацьованому маслі та гасі; більше підходить для автосервісів; головна перевага — економічність.

 

Категории зі статті