Неважливо, використовуєте ви фрезер у руках або на верстаті, перш ніж займатися будь-яким доглядом , від'єднайте його. Від'єднали – перевірте кабель живлення на пошкодження. Подивіться на вилку, вона має бути міцною. Якщо на фрезері немає точки заземлення, а у комплектації вона передбачена, замініть вилку. Використовуйте кабель гарної якості, адже він повинен витримувати навантаження, з якими зіткнеться в умовах виробництва.
src="http://tdp.com.ua/images/publications/4f29f72e2d/1456300154_65812ed1007cfae42adde204bf5d0366.jpg" alt="" width="462" height="441" важливо! Якщо у вас вертикальний фрезер з витяжним кожухом, обов'язково приєднуйте його до пилососа, інакше ви ризикуєте дуже швидко його "вбити". Коли ми робили вертикально-фрезерний верстат для наших цілей, ми спеціально зв'язувалися з інженерами, щоб перевірити, чи буде достатньо потоку повітря, щоб охолодити величезний фрезер, який ми збиралися поставити на станині. Вони погодилися, що важливо, щоб вертикальний фрезер був підключений до пилососа, причому він повинен тягнути повітря не тільки навколо самої фрези, але також з кутів перед кожухом, щоб фрезер залишався повністю холодним.
p>
Фрезери з витяжним кожухом краще: вони зазвичай чисті та холодні, менше забиваються пилом, у той час як розташовані на відкритій станині постійно вимагають чищення та сильніше гріються.
На обслуговування фрезера і фрези витрачається зовсім небагато часу, але цей час, яке дає віддачу: інструмент, який регулярно чистять, служить довго і без збоїв. /em>