Пилки електричні: варіації та призначення

image description

Наш інтернет-магазин надає найширший вибір розпилювального обладнання для різних цілей і завдань. Надаємо короткий огляд електричних пилок на всі випадки роботи та повсякденного життя:

Мають вигляд гнучкого кільця зі сталі, ребристого з одного боку. Ці пили становлять частину стрічковопильних верстатів і використовуються для прямого та криволінійного розпилювання різних твердих матеріалів. Область застосування — будівництво, виробництво меблів та деталей. Конструкція стрічкових пил дозволяє їм виготовляти великі та дрібні елементи однаково високої якості.

Інструмент, необхідний професійному тесляру, що практикує, дизайнеру меблів чи просто домашньому вмільцю. Існують як розраховані на дерево електричні пили, так і універсальне циркулярне обладнання. Останній вид, крім роботи з деревом, використовують для розрізання та виробництва деталей із металу, пластику, гіпсокартону. Залежно від кількості та якості зубів на вашій пилці, ви зможете працювати з максимально твердими (алюміній) або відносно м'якими матеріалами (ДСП).

Основа конструкції пилок - сталевий диск з ріжучими зубами. Застосовуються з метою прямолінійного розкрою. Всі види пил електричних з диском розраховані на роботи з деревом та його похідними (фанера, ламінат), деякі також підходять для пластику, гіпсокартону, різних кольорових металів.

Призначені для будівельних, столярних та виробничих робіт. У домашньому ремонті незамінні для укладання підлоги, реконструкції та реставрації меблів. Мають особливу цінність у виготовленні віконних рам. Застосовують пили торцювальні для прямого розпилу під різними кутами. Це обладнання має велику різноманітність матеріалів, з якими може працювати. Поряд із деревом розпиляє пластик, фанеру та ламінат, а також метал та камінь. Місце торцювальної пили на станині або простому стійкому столі.

  • монтажні пилки

Належать до дискових пилок, відрізняючись компактністю та можливістю легкого транспортування. Призначені для поперечного розпилювання виробів із дерева, кераміки, пластику, сталі, заліза, кольорових та чорних металів під різними кутами. Пила не має функції нахилу, тому кут регулюється за допомогою спеціальних лещат на підставці пристрою.

  • шабельні пилки

Їх найсильніші сторони — універсальність у роботі з об'єктами різних форм, а також призначення для розпилювання у висячому положенні. Пилки шабельного типу розраховані на роботу з брусками, металевими куточками та трубами, плоскими дошками та пластиком різних форм, а також ваннами та котлами. Можливості різання, торцювання та пиляння впритул до стіни роблять ці портативні електричні пилки дуже корисними та багатофункціональними пристроями.

  • алмазні пилки

Призначені для ювелірних ремонтних робіт, тобто — розпилу особливо крихких або тонких матеріалів, таких як: керамічна плитка, скло, листовий метал. Іншою стороною алмазних пилок є здатність до різання особливо твердого каменю, а також роботи з бетонними перегородками.



Категории зі статті