Лікнеп про фрези

image description

Фреза - це головний робочий елемент фрезера, призначений для обробки деталей способом різання. При роботі фреза виконує обертальні рухи та за допомогою декількох лез виконує обрізання/виточування деталей.



Базова класифікація фрез

За наявності направляючого підшипника

  1. Фреза з напрямним підшипником, призначена для обробки кромок. Траєкторія руху фрези задається підшипником, що пересувається вздовж краю деталі. Глибина фрезерування налаштовується перед роботою. Це єдина підготовка, яка потрібна при використанні такої насадки.
  2. Фреза без направляючого підшипника вимагає використання додаткового пристрою (якщо ви використовуєте ручний фрезер). Зате така фреза дозволяє виконувати обробку деталі не тільки з краю, а в будь-якому місці. >
  3. Фрези по дереву.
  4. Фрези з міді.
  5. Фрези з чавуну.
  6. Фрези зі сталі і т.д.

За призначенням та формою

  1. Кутові фрези.
  2. Торцеві фрези.
  3. Конусні фрези.
  4. Циліндричні фрези і т.д.

За матеріалом різальної частини

  1. Алмазні фрези.
  2. Швидкорізальні фрези.
  3. Металокерамічні фрези і т.д.

По конструкції

  1. Цільні фрези.
  2. Збірні фрези.
  3. Зварні фрези.

Всі ці види поєднуються між собою, дозволяючи створити фрезу для будь-яких цілей та верстатів навіть найвищої точності. У торговому будинку Петровський ви зможете, відповідно, не тільки підібрати собі фрезу з широкого асортименту оснащення, але й на замовлення отримати точно той вид фрези, який вам потрібен - будь-якої форми, конструкції, призначення та точності.

Однак це не всі переваги обробки фрезою. Оскільки робоча частина фрези складається з 4 зубів або навіть більше, її продуктивність вища.

  • При обробці матеріалу вам не потрібно дотримуватися стомлюючого процесу балансування.
  • Оскільки різні типи обробки матеріалів вимагають використання різних насадок , час, витрачений на зміну насадки, важливо, оскільки воно впливає на загальну продуктивність роботи спеціаліста. Заміна однієї фрези на іншу займає не більше 4 хвилин, це ще одна істотна їхня перевага.
  • Ручний фрезер із фрезою - це безпечний інструмент, тому що в ньому немає деталей, які могли б відлетіти та поранити оператора.
  • Для того, щоб навчитися професійно працювати з фрезою та фрезером, не потрібна спеціальна освіта.
  • Що потрібно знати перед покупкою фрези

    1. Розмір, частота обертання фрези повинні відповідати характеру робіт. Позначте призначення фрези і вид фрезерного верстата нашому консультанту, і він запропонує вам відповідне оснащення. Наприклад, фрези для обробки твердої деревини роблять із твердих сплавів, звичайної деревини - з швидкорізальної сталі і т.п. Вибираючи фрезу, назвіть тип матеріалу, який оброблятимете, і продавець запропонує вам серію фрез, призначених для обробки необхідних матеріалів.
    2. Матеріал, з якого зроблений припій, це один із суттєвих критеріїв довговічності фрези. Якщо леза на фрезі напаяні, то для більш довговічної роботи слід віддати перевагу бронзовому або срібло містить сплаву (особливо це важливо при покупці фрез по металу). Найдешевший і, відповідно, найнедовговічніший - це сплав з латуні.

    При вибор фрези важливий також і її виробник. Ми рекомендуємо вибирати фрези європейських виробників, віддаючи перевагу німецьким та швейцарським брендам. З вітчизняних аналогів обладнання такої ж якості, але за доступнішою ціною, виробляє Vatzo Tools. Ви можете цілком спокійно довіряти цьому бренду, оскільки його якість не поступається закордонним виробникам, а ціна переважно дешевша за рахунок більш економічного виробничого ресурсу та високої клієнтоорієнтованості компанії.

    Категории зі статті